Bez kategorii , , 0 Comments
W dzisiejszych czasach ludzie posiadają wolny dostęp do licznych używek. Alkohol, narkotyki w różnej postaci czy nawet papierosy to używki, które mogą nie tylko drastycznie zniszczyć zdrowie, ale przede wszystkim być powodem kryzysu w życiu. Jest to niestety wielokrotnie przyczyną konfliktów rodzinnych, rozwodów czy niekiedy innych, gorszych sytuacji, albowiem osoba uzależniona nie odczuwa świata poza używką.

Bez kategorii , , 0 Comments
Kto wspomniał, że chodzenie do stomatologa zawsze powinno być związane z bólem? Nawet jeśli zabiegi wykonywane przez tego lekarza nie zaliczają się do zbyt przyjemnych, to przecież w skrajnych wypadkach mogą nam także uratować życie.
Z tego też powodu zanim rozpoczniemy poszukiwać jakichkolwiek wymówek, nawet wtedy, gdy nie boli nas ani jeden ząb, umówmy się na wizytę kontrolną u dentysty.

Naturalne leki, Zdrowa dieta, Zdrowe dziecko , , , 0 Comments
To, że wielu chorych nawet w stanie krytycznym może wrócić do zwykłego funkcjonowania i przeżyć kolejne lata życia z rodziną, w dużej mierze okazuje się możliwe dzięki rozwojowi medycyny oraz sprzętów, jakie będą wykorzystywane w czasie hospitalizacji. Jest tak, że bardzo często stosowany okazuje się defibrylator AED, który będzie niezastąpionym narzędziem każdego lekarza, jeżeli okazuje się, że serce chorego zaprzestało bić i rozpoczyna on się żegnać z życiem.