Sposoby na piękny uśmiech

Naturalne leki, Zdrowa dieta, Zdrowe dziecko , , 0 Comments
Jeśli jesteś zdrowy, twój uśmiech powinien to pokazywać – przekonują nas stomatolodzy. Dodatkowo, są zadania, iż zdrowe zęby mają wpływ na stan naszego zdrowia. Regularna higiena i leczenie ubytków wpływa korzystnie na stan układu pokarmowego, serce, płuca, a nawet na jakość satysfakcjonującego życia seksualnego. Statystyki jednak mówią, że przeciętny Polak narzeka na niekompletne uzębienie.

narzędzia dentystyczne

Autor: Partha S. Sahana
Źródło: http://www.flickr.com
Sytuacja nie napawa optymizmem. Ubytki w uzębieniu są powodem tego, iż pozostałe zęby ścierają się (utrata szkliwa), zaczynają się przesuwać i pochylać, co w następstwie prowadzi do efektu domina – zęby sąsiadujące z pustą przestrzenią po zębie zaczynają się ruszać. Z tej przyczyny nie należy odwlekać wizyty w gabinecie. Więcej na stronie

u dentysty

Autor: Partha S. Sahana
Źródło: http://www.flickr.com

A co jeśli nasze zęby, mimo że są zdrowe, nie prezentują się najlepiej? Wtedy na ratunek przybiega stomatologia estetyczna. Najbardziej powszechnym zabiegiem, który poprawi stan naszych zębów jest wybielanie, dzięki któremu w niedługim czasie odzyskują dawną biel.

Jeżeli uzębienie mamy kompletne, jednak przestrzeń, która pojawia się między górnymi, środkowymi siekaczami czy nierówności szkliwa powodują nasze złe samopoczucie stomatolog może zaproponować nam licówki. Są to płatki porcelany, bardzo cienkie, naklejane na zęby. Z racji, iż są wykonane z bardzo mocnego materiału, możemy je nosić nawet 15 lat. To szybki i ciesząca się uznaniem metoda na uzyskanie „hollywoodzkiego uśmiechu”. Z ich pomocą stomatolog Wrocław jest w stanie zmienić pacjentowi kolor zębów, poprawić ich kształt oraz długość i szerokość, a nawet odbudować nieestetyczne fragmenty. Zapoznaj się z ofertą

Najlepszym sposobem na posiadanie wspaniałego uśmiechu, poprawienie rysów twarzy oraz wymowy są implanty. Dentysta (zobacz stomatolog wrocław prywatnie) wszczepia kilka implantów i przytwierdza na tym rusztowaniu protezę zębową. Przed zabiegiem musimy wykonać szereg badań oraz prześwietlenie szczęki. Implanty są zakładane są w znieczuleniu miejscowym. Po zabiegu znieczulenia w kość szczęki zostaje wkręcona śruba która stanowi podstawę implantu.

Ten link do www implanty radom cennik zaskoczy Cię niebywale pozytywnie. Znajdziesz tam dużo szczegółowych wiadomości. Więc nie zwlekaj i wejdź tam!

Gojenie się rany oraz zabliźnienie kości trwa kilka miesięcy.

Piękny uśmiech jest naszą wizytówką i może pomóc w życiu. Pomaga zdobyć sympatię i zaufanie. Dodaje pewności siebie i optymizmu. Zwyczajnie, odmładza!