Pozbądź się depresji używając lampy antydepresyjnej.

Naturalne leki, Zdrowa dieta, Zdrowe dziecko , 0 Comments
Depresja jest zmorą coraz większej ilości społeczeństwa. Źródeł jej pojawiania się jest dużo – ekspresowe tempo egzystencji, brak funduszy, kłopoty życiowe, uwarunkowania genetyczne, a nawet zła aura za oknem, to zaledwie niektóre z nich.

Pomóż sobie bez wyłaniania się z pokoju

depresja

Autor: Holly Lay
Źródło: http://www.flickr.com

Wprawdzie w stanach depresyjnych niekorzystne jest zamykanie się w czterech ścianach, są sposoby na niewelowanie objawów smutku i towarzyszącej jej rezygnacji. Jest nią np. lampa antydepresyjna. Od dawna wiadomo jest, że światło dobrze wpływa na poziom „hormonu szczęścia” w organizmie ludzkim. Kiedy zjawia się słota, a kolejnie zima często naszemu systemowi zaczyna doskwierać brak żywotności. Wychodząc od tego przypuszczenia została zbudowana lampa antydepresyjna. Jest to artykuł lekarski, na co posiada stosowne zaświadczenie.

W jaki sposób właściwie funkcjonuje lampa antydepresyjna?

Leczenie nią jest dla pacjenta bezstresowa. Pacjent codziennie eksponuje się na intensywne światło lampy. Należy usadowić się obok niej np. czytając gazety lub książkę i od czasu do czasu rzucać spojrzenie w jej stronę, eksponując oczy na jej jasne światło. Cały tok kuracji światłem powinien przebiegać w stanie relaksacji.

Używanie lampy uzupełnia niedobór światła słonecznego, dzięki temu powstrzymuje nastroje spowodowane tym niedoborem.

Lampa antydepresyjna

Źródło: www.ilumina.pl

Lampa antydepresyjna dostępna jest w różnych fasonach i gabarytach (czytaj więcej na Decydując się na drobną wielkościowo lampkę, możemy korzystać z niej też poza własnym lokum – np. w biurze. Nie są znane przeciwwskazania dla leczenia światłem, nie udowodniono jej szkodliwego oddziaływania na ludzi z wadą widzenia czy kataraktą. Jedyne działania uboczne to maksymalnie nadmierne wydzielanie łez przez oczy.

Musisz mieć świadomość, że nasza strona internetowa może pomóc Ci w wyszukaniu interesujących danych na każdy wątek. Ta strona na pewno Ci się spodoba.

Dodatkowo kupując lampę będzie ona służyć całej rodzinie, a nie tylko nam.