sport

Podobno kobiety i mężczyźni dzielą się na tych, którzy kawę uwielbiają i tych, którzy istnieć bez niej nie potrafią – kawa od zarania jest wykwintnym towarem smakoszy

Zdrowa dieta , , , 0 Comments
Nie ma na świecie takiej osoby, która choć raz w życiu nie skosztowałaby kawy. Wszyscy znają jej smak. Zapach kawy jest uchwytny z daleka i nie ma szans, aby go zmylić z niczym innym.

upominek
Autor: Mover el Bigote
Źródło: http://www.flickr.com

Kawa to trunek bogów. Fani piją ją z uwielbieniem, ale też z pasją przygotowują i produkują.
krokiet
Autor: Martin Cooper
Źródło: http://www.flickr.com
Kawa Vergnano jest jednym z przykładów jak miłość do kawy jest zauważalna w każdej filiżance. Marka została założona pod koniec dziewiętnastego stulecia w północnej części Włoch i do obecnych czasów prowadzi prym pośród wyjątkowych kaw na świecie. Wybór tylko najwyższej jakości ziaren, stała kontrola jakości oraz oddanie odwiecznym procedurom palenia to pewność cudownego produktu. Firma sprzedaje także młynki i ekspresy – zajrzyj na nasz serwis -> złap promocje na serwis delonghi wrocław – do kawy, żeby kawa Vergnano (dostępnej tu: smakowała nam jeszcze bardziej i intensywniej.
sport
Autor: www.holle.pl
Źródło: www.holle.pl
Kolejnym przykładem kawy o niepospolitym smaku jest Coffeelab (dostępne na stronie ). Jest to okaz krajowej palarni, która pomimo młodego wieku w niczym nie ustępuje starszym kuzynkom z Włoch lub Austrii. Swoją firmę mają w stolicy i jak sama nazwa podpowiada – lab czyli laboratorium – odbywają się u nich niesłychane rzeczy. Takowych mieszanek i przeróbek na temat kawy nie wyparłby się sam mistrz. Szefowie Coffeelab zdecydowali się postawić na młodość.

Dzięki niej nie ograniczają się to znanych procedur i cały czas próbują nowatorskich połączeń co daje niesamowite rezultaty.
Nawet jeżeli nie jesteście fanami kawy, dla niektórych filiżanek wypełnionych tym szlachetnym trunkiem warto zrobić wyjątek i poczuć ten niezwykły smak.