Zdrowa dieta, Zdrowe dziecko , , , 0 Comments
Oczy wielu ludzi każdego dnia narażone są na bardzo duże przeciążenia. Dotyczy to w szczególności osób, które nadużywają korzystania z różnych sprzętów elektronicznych, typu komputery, tablety czy telefony komórkowe. Na szczęście współczesne ekrany oparte na technologii LED są znacznie bezpieczniejsze dla oczu, niż przykładowo monitory z kineskopem sprzed dekady, lecz nadal ciągłe spoglądanie w niewielki obszar kilkadziesiąt centymetrów przed sobą nie jest bezpieczne.

Bez kategorii , , , , 0 Comments
Czym dokładnie jest za preparat Asystor Slim plus Cellu? Z jakich rzeczy konkretnie się składa? Jakie każdziutkie z elemencików pudełka posiada zastosowanie? Jaki ma w posiadaniu skład? W jakim momencie powinno się brać każdy ze wspomnianych elementów opakowania? To wszystko i jeszcze bardziej dużo bez najbardziej małego problemu odnajdziesz w środku naszego nowiutkiego – świeżo co napisanego – felietoniku!

Domowa profilaktyka, Naturalne leki, Zdrowa dieta, Zdrowe dziecko, Ziołolecznictwo , , , 0 Comments
Zmysł wzroku, czyli umiejętność odbierania bodźców wywołanych przez światło widzialne, jest jednym z najbardziej istotnych zmysłów ludzkiego ciała. W związku z tym musimy dbać o oczy i kiedy tylko pojawi się taka konieczność poddawać się specjalistycznemu leczeniu, które pozwoli przez długie lata cieszyć się doskonałą jakością widzenia. Do jednych z najczęstszych wad wzroku należą najróżniejsze schorzenia siatkówki, dalekowzroczność, krótkowzroczność czy astygmatyzm.