Bez kategorii , , 0 Comments
O ciało oraz umysł potrzeba dbać, bo tylko wtedy będziemy mogli bez trudów korzystać z nich przez długi czas. Przez to należy spojrzeć jakie będą teraz propozycje i z czego mamy szansę skorzystać.
Czy umówiliśmy się na masaż dźwiękiem?
Należy powiedzieć, że każdy sposób na poprawienie własnego życia okazuje się być dobry, gdy jedynie przynosi oczekiwane efekty.

Zdrowa dieta, Zdrowe dziecko, Ziołolecznictwo , , 0 Comments
Odchudzanie zawsze kojarzyło się z wyrzeczeniami i testowaniem charakteru. Utrzymanie rozpisanej diety do końca jej trwania, wyrobienie kilometrowej normy – wszystkie te zabiegi mają umożliwić zdobycie pożądanej sylwetki, czy wytrzymałości. Zdajemy sobie sprawę, iż najzdrowszym sposobem na nadwagę i zasiedziałość jest ruch. Dotyczy to każdego człowieka. Łatwy, powtarzalny, nawet nie zawodowy-sportowy ruch dotleni mózg, podniesie ogólną sprawność, sprawi, że wydzielamy endorfina. Grupy biegaczy, kolarzy, triathlonistów, ale także górskich turystów tylko to potwierdzą – szczęście to stan na wyciągnięcie ręki. Trzeba tylko ruszyć się, wykonać (dosłownie) pierwszy krok, a kolejne okażą się przyjemnością.