Bez kategorii , , , 0 Comments
Apteki internetowe i stacjonarnie wypełniają rozliczne nisze rynkowe i zaspokajają różne potrzeby nabywców. Coraz to więcej aptek wiedzie równolegle handel tradycyjny, także internetowy. Pragnąc utrzymywać się na rynku, oba typy aptek, sporządzając ofertę, muszą akcentować własne zalety powstające z internetowego, bądź stacjonarnego charakteru sprzedaży. Wydaje się więc, że konkurencja między aptekami internetowymi i stacjonarnymi jest wartościowa dla całego rynku farmaceutycznego i przynosi przede wszystkim korzyści dla konsumentów.

Bez kategorii , , 0 Comments
Choroba nie wybiera, toteż nigdy nie wiemy, kiedy dorwie nas przeziębienie czy grypa. Jeżeli mieszkamy sami, partner wyjechał na delegację bądź po prostu nie mamy siły iść do apteki, możemy zrobić przegląd przez internet. Znajdziemy tutaj nie tylko rutinoscorbin idealny na wzmocnienie odporności, lecz również wiele innych lekarstw, jakie przydają się w różnych sytuacjach. Dlaczego opłaca się zdecydować się na aptekę internetową?

Bez kategorii , , , , , 0 Comments
Ciąża to jeden z najszczęśliwszychczasów w życiu niemal każdej kobiety. Trzeba jednak pamiętać o tym, że to moment, w którym trzeba o siebie dobrze dbać. Niezbędne są w tym celu witaminy dla kobiet w ciąży. Jednym z bazowych składników odżywiających które kobieta powinna dostawać w okresie ciąży jest kwas foliowy.