Bez kategorii , , , , 0 Comments
Niewiele osób ma znakomicie białe zęby. Przebarwienia częstokroć powodowane są paleniem papierosów, piciem kawusi oraz czerwonego wina. Wybielanie zębów Wałbrzych jest coraz bardziej popularne i dostępniejsze – zęby możesz wybielić używając żelów, past bielących czy wybielić je za pomocą lasera przebarwienia mogą być również efektem zażywania antybiotyków (w szczególności tetracyklin), picia kawy, herbaty, czerwonego wina, palenia papierosów. A kiedy jeszcze zapomnimy o starannym umyciu zębów po jedzeniu, zalega na nich płytka nazębna.

Bez kategorii , , , 0 Comments
Zdrowie to najważniejsza rzecz o jaką trzeba dbać. Bez niego niewykonalne jest spełnienie planów życiowych, bo zwyczajnie ruchowo nie jesteśmy w stanie tego zrobić. Znane przysłowie mówi, że zdrowie masz tylko jedno. Z tego podwodu już teraz należy o nie się zatroszczyć!

Bez kategorii , , , , 0 Comments
Na przestrzeni ostatnich lat da się zauważyć, iż pacjenci znacznie z większą częstotliwością robią użytek ze świadczeń stomatologicznych. Kiedyś nie było to czymś powszechnym i wszyscy bardziej unikali dentysty, aczkolwiek teraz uległo to zmianie. Przede wszystkim, wzrosła wiedza a propo tego, jak znacząca pozostaje higiena związana z jamą ustną.

Naturalne leki, Zdrowa dieta, Zdrowe dziecko, Ziołolecznictwo , , , 0 Comments
Spora część z nas szczególnie doskonale wie, że zdrowie jest jedną z najogromniejszych wartości, jakimi może zarządzać człowiek podczas swojego życia. Jego posiadanie pozwala nam bezproblemowo działać w otaczających nas wymogach rzeczywistości, na czym w największym stopniu nam zależy. Uświadomić sobie jednak powinniśmy, że jest ono w pewnym sensie wyczerpywanym dobrem, w następstwie tego nasza troska o jego kondycję jest jak w najwyższym stopniu wskazana.