Doskonały towar prestiżowej firmy dla niemowląt o delikatnym układzie pokarmowym

Zdrowa dieta, Zdrowe dziecko, Ziołolecznictwo , , 0 Comments
Niemowlaki posiadają delikatny oraz jeszcze nie w pełni dojrzały układ pokarmowy. Z tego też powodu często pojawiają się takie przypadłości jak choćby wzdęcia, ulewania czy zaparcia.

dermatolog

Autor: Adam Mirowski
Źródło: http://www.flickr.com

Niestety tyczy się to maluchów, które są karmione zarówno piersią, jak i mlekiem modyfikowanym.
Jeśli dziecko jest już żywione za pomocą tego typu właśnie mleka, niezwykle istotne jest to, żeby zapewniać mu odpowiednią dietę.

Chcemy zaprosić Cię do obejrzenia naszego szczegółowego artykułu. Naciśnij łącze tu… (http://www.margaretka-swietokrzyska.pl/pl/o-nas/) i przeloguj się do kolejnej witryny.

Na szczęście na rynku jest towar, który był wykonany z myślą o niemowlakach, które posiadają wrażliwy układ pokarmowy. Jest to mleko modyfikowane o nazwie Bebilon Comfort 1. Mleko to, tak zresztą jak pozostałe towary producenta Babilon, posiada element pod nazwą Immunolofortis. Jest to opatentowana mieszanka fruktooligosacharydów oraz galaktooligosacharydów, która w naturalny sposób jest w stanie wzmocnić układ odpornościowy niemowlęcia, co zostało potwierdzone podczas badań klinicznych. Ponadto mleko modyfikowane Bebilon Comfort 1 posiada także składnik o nazwie Lcpufa, czyli długołańcuchowe kwasy tłuszczowe. Są one niezwykle ważne do właściwego rozwijania się wzroku oraz mózgu niemowlęcia.

Należałoby także dodać, że wytwórca mleka Bebilon Comfort 1 jest niewątpliwym liderem, jeśli chodzi o produkowanie pokarmów dla najmłodszych. Jako część wielkiego koncernu, produkuje również pożywienie dla dzieci czy osób starszych, które wymagają specjalnej żywności. Wartość odżywcza takiego mleka to 275/66 kcal/ml. Produkt zawiera kwasy długołańcuchowe, węglowodany, witaminy m.in.

Jeżeli chcesz przeczytać więcej w treści (https://ursynow.centrumdemed.pl/) na omawiany w tym serwisie temat, to kliknij tu, a z pewnością Cię one zainteresują.

A, E czy K. Posiada również takie składniki jak m.in.

tiamina, kwas foliowy, biotyna czy kwas pantotenowy i potas. cena takiego mleka to ok. 30 złotych za pudełko o wadze 400 g. Jest przeznaczone dla dzieci, więc mogłyby je spożywać już od chwili narodzenia.