Dieta kopenhaska – co należy wiedzieć na jej temat

Naturalne leki, Zdrowa dieta, Zdrowe dziecko, Ziołolecznictwo , , , 0 Comments
Jeśli szczupła figura jest nieprzerwanie twoim pragnieniem, musisz nareszcie znaleźć dietę, która umożliwi ci pozbyć się nadprogramowych kilogramów. Nie da się ukryć, że nie jest to proste zadanie, ale w osiągnięciu celu pomoże ci dieta kopenhaska. Co musisz o niej wiedzieć, nim zdecydujesz się wdrożyć ją w życie?

Makaron w służbie bezmięsnych

Autor: Fotolia
Źródło: Fotolia
Po pierwsze, kuracja trwa trzynaście dni, a znana jest również pod nazwą dieta szwedzka.

Zaaferowały Cię informacje zamieszczone w tym serwisie? Jeżeli tak, to kliknij tutaj i odkryj stronę (https://drjanicki.pl/strona/konsultacje-online), która również Cię się będzie podobać.

Liczenie kalorii jest w niej priorytetem, gdyż dziennie można ich spożywać wyłącznie od 500 do 900. To niezwykle duży wymóg, z jakim trudno jest zmierzyć się osobom, jakie dotychczas konsumowały o wiele więcej. Jednakże dla zmotywowanych ludzi nic nie stanowi trudności, także to, tym bardziej iż można na niej zrzucić nawet dziesięć kilogramów.

Osoba, jaka wybierze dietę kopenhaską, może jeść 3 posiłki na dzień – śniadanie, najlepiej około godziny 8, obiad, między 12 a 14 oraz kolację, maksymalnie o godzinie 18. Dieta (zobacz odwiedź ten serwis www.rehafit.org/ – wejdź teraz) kopenhaska jest powiązana z dokładnym jadłospisem i trzeba się go wiernie zachowywać. Posiłki składają się przede wszystkim z chudego mięsa, jajek oraz warzyw. Produkty mleczne występują w bardzo małej ilości. Powinniśmy za to pić choćby 2 litry wody na dzień, którą można doprawiać sokiem cytrynowym. Kompletnie zakazane jest stosowanie soli oraz żucie gumy, co dla niejednej osoby stanowi swoisty nałóg. Diety nie można stosować ani dnia dłużej, 14 dnia zaczynamy jeść tak jak wcześniej, a rezultaty, które uzyskaliśmy, powinny się utrzymać przez kolejne miesiące, a nawet do dwóch lat, gdyż nasza przemiana materii zaczęła efektywniej pracować. Później wystarczy jeść z głową, a już nigdy nie powrócimy do swojej starej wagi. Warto też zakupić sobie preparaty witaminowe, gdyż przedstawiana dieta jest dużym wysiłkiem dla organizmu, zatem dobrze jest właściwie się o niego zatroszczyć, by nie stracić odporności. Jednakże pamiętaj – jeśli choćby raz nie zastosujemy się do jej wymagań, będziemy zmuszeni przerwać kurację odchudzającą. Niestety możemy ją znowu zacząć dopiero za trzy miesiące.

Dieta kopenhaska to niewątpliwie wyzwanie, zatem trzeba mieć naprawdę dużą motywację, by w niej wytrzymać – porady na stronie. Z tej przyczyny zastanów się czy to faktycznie wyjście dla ciebie. Jeśli tak – niedługo zmieścisz się w swoje ulubione spodnie.